. Ma Konrád, Tivadar napja van.
Diákmunka Dunakeszin! Kínál

Diákmunka Dunakeszin!

Feladatok: Alapanyagok előkészítése, tálalás, csomagolás, címkézés. Elvárások: Nappali hallgató jogviszony, megbízhatóság. Amit kínálunk: Br. 655Ft/ó, egyszeri napi meleg étkeztetés, kellemes munkakörnyezet. Munkaidő: V - Cs, 10:00-18:00 (min. heti 2-3 műszak)
Ár: 655
2015-08-05 15:45:19, Apróhirdetések, Állás, Kínál, Apró

Hirdető Adatai

Név: Prohuman
Email: diak2@prohuman.hu

Hirdetés kiemelése

Válasszon csomagot:
Küldje el üzenetben ezt az SMS kódot: HHOGOD 40ad7ac0 erre a telefonszámra: 06-90-643-123.
Ennél a kiemelésnél apróhirdetése színes hátteret és keretet kap, így sokkal jobban kitűnik a többi apróhirdetés közül! Hirdetése 30 napig marad rendszerünkben a feladás napjától számítottan, ezt követően automatikusan törlésre kerül.
Nettó 400 Ft.
Oldal tetejére
Ezt olvasta már?
Karsai Dániel akként döntött, hogy 2024. március 31. napjával befejezi az ügyvédi tevékenységét és egyúttal ki...
Bővebben >>