. Ma Bernát, Felícia napja van.

 

 

SPORTOLÁSI, TÁNCOLÁSI LEHETŐSÉGEK

AIKIDO
Balkányi András  Tel:06/70-329-0291
Gyerek, kezdő kedd,péntek 18.00-19.00
Gyerek, haladó kedd,péntek 19.00-20.00
Felnőtt kedd,péntek 20.00-21.00


ASZTALITENISZ
Gulyás Miklós Tel:06/30-518-5490 , Németh László kisterem Gödi SE
Gyerek csütörtök 16.30-18.00
Felnőtt kedd,csütörtök 19.00-21.00


ATLÉTIKA
Tar Bertalan Tel:06/20-435-2312 Huzella Tornacsarnok
sportkör hétfő,14.00-15.30


JIU-JITSU
Mayer Csaba, Tel: 06/30-977-3133 GDSE


JÓGA
Sumina Erika Tel:06/30-449-6175 |
Etka jóga szerda 19.00-20.30  Ady klub
Etka jóga csütörtök 19.00-20.30  JAMH
Etka jóga hétfő 19.00-20.30,péntek 9.00-10.30  Alexa-FITT
Testtartás javító, alakformáló péntek 11.00-12.00  Alexa-FITT
Szilágyi Elemér Tel: 06/27-313-366  JAMH
Hatha jóga kedd 17.30-19.00 és 19.00-20.30


KAJAK-KENU
Sinkó László,  Tel: 0627/336-135  www.godikajak.hu  Alsógöd, csónakház, Gödi SE
10-18 éves korig, megbeszélt időpontban


KARATE
Karakó Sándor (3. dan mester) Tel: 06/20-579-1851  www.nagycsavar.hu/karate  Huzella tornaterem
Shotokan karate kezdő, 5-13 év hétfő,péntek 17.30-18.30
Shotokan karate haladó hétfő,péntek 18.30 – 20.00,szerda 18.00-19.30
Németh Tibor (1 kyu) Tel: 06/20-914-9367  nt3221@gmail.com  JAMH
Wado-ryu gyermek hétfő,szerda 17.30-18.30


KÉZILABDA
Bagócsi Sándor  Tel:06/20-229-0040  Balázsovits János Sportcsarnok  Gödi SE
Alsósoknak (iskolai) kedd,csütörtök 16.00-17.00,
péntek 15.00-16-30.
Lány 91-94-ös korosztály szerda 18.30-20.00,péntek 17.30--19.00
Lány 95-96-os korosztály kedd,csütörtök 17.00-18.00
Bilkó Magdolna Huzella Tornacsarnok  sportkör
Felsős kézi szerda 15.30-17.00
Gyimesi Judit Tel: 06/70-318-0319  Balázsovits János Sportcsarnok
Női felnőtt hobby hétfő 19.30-21.00
Miklósiné Ágota  Huzella Tornacsarnok  sportkör
Alsós kézi szerda 14.00-15.30
Tősér Tibor Tel:06/20-344-4712  Balázsovits János Sportcsarnok  Gödi SE
Női felnőtt NBII kedd,csütörtök 18.30-20.00


KOSÁRLABDA
Bahor Zsolt  Németh László kisterem
Felsős fiúk kedd 7.20-8.05
Lenkovics Mária Tel: 06/20-458-6641  Huzella Tornacsarnok
ÖTYE 19-99 ,édesanyák kosárlabdája csütörtök 20.00-21.00
Kiss Péterné Andi Németh László Iskola
Lány szerda 7.20-8.05
Kollár Zalán  06/70-661-3478 , www.godkosar.hu , godkosar@gmail.hu Huzella Tornacsarnok  Gödi SE
Ifi 17-18 éves fiúk és felnőtt hétfő 18.30-20.00,szerda 20.00-21.30,péntek 19.00-20.00
Kadett 15-16 éves fiúk kedd 18.30-20.00,csütörtök 17.00-18.30,péntek 18.00-19.00
Mihály Gyula  www.godkosar.hu , godkosar@gmail.hu ,Huzella Tornacsarnok  Gödi SE
Gyerek 10-12 éves fiúk kedd,szerda 17.00-18.30,péntek 16.00-17.00
Serdülő 13-14 éves fiúk kedd,szerda 18.30-20.00,péntek 17.00-18.00


LABDARÚGÁS
Bahor Zsolt  Németh László Iskola
6. osztály hétfő 13.00-14.30
8. osztály szerda 13.00-14.30
Dankó László  Németh László Iskola
Tömegsport foci első osztály csütörtök 13.00-14.00
Tömegsport foci másodikos kedd 13.00-14.00
Tömegsport foci 7-8 osztály hétfő 0.óra
Tömegsport foci hétfő14.30-15.30
1.-2.osztály kedd 14.00-15.00,csütörtök 14.00-15.00
3.-4. osztály kedd 15.00-16.00,csütörtök 15.00-16.00
5. osztály szerda 14.30-16.00
ovisok szerda 16.00-17.00
Gergely Zoltán Tel: 06/30-695-8597  Alsógödi focipálya Gödi SE
8-9-10 évesek hétfő,szerda,péntek 16.30-tól
Pató Gábor Tel:06/20-949-2848  Alsógödi focipálya  Gödi SE
16 évesek kedd,szerda péntek 16.30-tól
Tuza József Tel:06/70-635-6762  Alsógödi focipálya Gödi SE
19 évesek és felnőttek kedd,szerda,péntek 18.30-tól
Petró János Tel:06/20-447-1295 Gödi SE
Öreg fiúk hétfő,csütörtök 18.00-tól
Wagner Bálint Tel: 06/30-569- 9807 Balázsovits sportcsarnok
Óvodások 1-2. osztályosok szerda 16.00- 17.00
Halmai Gábor Tel: 06/30-977-9687  Huzella Tornacsarnok
Alsós foci 2. oszt-tól kedd, csütörtök 16.00-17.00
Rataj András | 0630/498 4526 | Balázsovits János Sportcsarnok | Gödi Sirály KHE
Teremfoci felnőtt csütörtök 20.00-21.30 | Balázsovits János Sportcsarnok
Teremfoci felnőtt vasárnap 09.00-11.00 | Huzella Tornacsarnok
Tar Bertalan | 0620/435 2312 | Huzella Tornacsarnok,iskolai sportkör
Felsős foci fiú kedd 0.óra, csütörtök 15.00-16.00


LOVAGLÁS
Simon Éva Tel: 06/20-449-1874  Gödi Western Lovas Közhasznú Sport Egyesület
Simon István Tel: 06/20-929-1377  Szálender lovastanya Göd
(Esti lovagláshoz kivilágított körkarám) kedd-vasárnap 10.00–13.00,14.00.–19.00
Hegedűs Zoltán Tel 06/70-948-2168
Díjugratás 14 éves kortól


NORDIC WALKING ( sportgyaloglás )
Somkereki Edit Tel: 06/30-347-3109
kedden késő délután, vasárnap reggel


PING-PONG, FOCI, KOSÁR
Tar Bertalan Tel:06/20-435-2312  Huzella Tornacsarnok  MÉSE
Csellengőknek foci, kosár 13-25 éves fiataloknak, szombat 19.30-23.00


RÖPLABDA
Kadocsa Anna Tel: 06/20-291-5891  Németh László kisterem
„Happy GÖRCS” amatőr hobby röpi nőknek vasárnap 18.00-20.00
Oláhné Szűcs Katalin Tel:06/70-419-5699 Huzella Tornacsarnok GDSE (utánpótlás, versenysport)
Felsős fiú-lány hétfő,szerda 14.30-16.00, péntek 14.00-15.30
kedd,csütörtök 18.00-19.30 Huzella Tornaterem
Felnőtt edzés kedd 20.00-21.30 Huzella Tornacsarnok
péntek 20.30-21.30 | Németh László kisterem
Rataj András Tel:06/30-498-4526  Balázsovits János Sportcsarnok  Gödi Sirály KHE
FRÖCS haladó röpi szombat 19.00-21.00
Tar Bertalan Tel: 06/20-435-2312  Huzella Tornacsarnok
röpi, fiú-lány , sportkör kedd,14.00-16.00, csütörtök 14.00-15.00


SPINNING ( zenés teremkerékpározás)
Harangozó Timea Tel: 06/20-910-6243  Aphrodite Hotel
kedd, csütörtök 8.30-9.30
Kovács Mónika Tel:06/20-949-4449  Aphrodite Hotel
kedd 18.00-tól,19.00-tól
Bahor Zsolt
csütörtök 18.00-tól,19.00-tól
SQUASH
Stiglincz Orsolya Tel: 06/70-592-7636  Aphrodité Hotel
Érdeklődni minden nap 7.00-20.00


TAI CHI
Foki Lili Tel:06/30-999-7301  Aphrodité Hotel
csütörtök 18.30-20.00


TÁNC
Bónis Evelin Tel:06/30-718-7829  Alexa-FITT  www.caridiansalsa.hu
Salsa 16-tól, felnőtt hétfő 17.30-18-30,péntek 18.00-19.30
Czinóber Klára Tel: 06/20-596-1920  JAMH
Néptánc ovisoknak csütörtök 16.00-16.45
Néptánc kisiskolásoknak 7-10 év csütörtök 16.45-17.45
Röcögő Néptánc csoport nagyoknak szerda 16.00-18.00
Dézsi Yvett Tel:06/30-911-6809 GDSE Táncszakosztály
Harkai Anett Tel:06/20-937-8591  GDSE Táncszakosztály
Ovis jazzbalett kezdő csütörtök 16.30-17.30 Aphrodite Hotel
Ovis jazzbalett haladó hétfő 16.00-17.00 Aphrodite Hotel
Jazzbalett, 1-2 oszt lányok kedd,csütörtök 16.00-17.00 és 17.00-18.00  Huzella tornaterem
Divattánc, 3-4. osztályos lányok hétfő,péntek 16.00-17.00  JAMH, Huzella tornaterem
Divattánc, felsős lányok hétfő,csütörtök 15.00-16.00  JAMH
Divattánc, haladó-fellépő csoport hétfő 17.00-18.00,szerda 18.00-19.30 JAMH
Alakformáló konditorna hölgyeknek hétfő 18.00-19.00  JAMH
Társastánc felnőtteknek hétfő 19.00-20.00  JAMH
Halmi Viktória Tel: 06/30-519-9918  Alexa-FITT
Hip-Hop, 6-20 évesig kedd,csütörtök 16.30-17.30
Kiss Krisztina Tel: 06/30-221-4399  Alexa-FITT
Hastánc 12 éves kortól,felnőtt kedd 18.30-20.30
MediDance (táncterápia) szerda 18.30-20.30
Sághy Judit Tel: 06/20-970-6039  JAMH
Hastánc, kezdők csütörtök 19.30-21.00
Hastánc, haladó felnőtt kedd, 19.00-20.30
Som Gizella Alexa-FITT
Klasszikus balett,kezdő,haladó hétfő 15.45-16.30,szerda 16.30-17.30
Pelczéder Zsuzsa Tel: 06/30-475-2940 Grease TSE Madách u.30. ( Jernei ABC)
Akrobatikus rock'n roll, kezdő hétfő,szerda 17.30-18.30
Akrobatikus rock'n roll, haladó hétfő 16.30-17.30,péntek 16.00-18.00
Akrobatikus rock'n roll, verseny kedd,csütörtök 15.30-16.30
Latin show tánc kedd,csütörtök 16.30-18.00
Felnőtt társastánc csütörtök este 19.00-tól
HIP-HOP kedd,csütörtök 18.00-19.00
Wölcz Ildikó Tel: 06/20-203-7627  Alexa-FITT
Társastánc csütörtök 18.30-20.00


TENISZ
Watzke Gábor Tel: 06/20-941-8758  Gödi SE


TOLLASLABDA
Szerecz Ferenc Tel:06/30-349-1354  Balázsovits János Sportcsarnok
hétfő 15.30-17.00,péntek 13.00-15.00


TORNA
Gajda Gabriella Tel:06/20-557-4102 Alexa-FITT
Pilates felnőtt szerda 17.30-18.30,péntek 17.00-18.00
Halasi Dóra Németh László Iskola (iskolai)
Aerobic péntek 13.00-14.00
Horváth Márta Tel: 06/30-630-5459  Ady Klub
Alakformáló callanetics, felnőtt hétfő 19.00-20.00,csütörtök 19.30-20.30
Józsáné Sipos IldikóTel: 06/30-236-9692 Huzella Tornaterem
Talajtorna ált. iskolásoknak szerda 16.00-17.00,péntek 15.00-16.00
Kata Tel: 06/70-546-2150 Alexa-FITT
Step-aerobic kedd,csütörtök 17.30-18.30
Kapsza Kati Tel: 06/20-314-6074  www.trainersystem.hu/kapszakati
Kismama-tornaklub szerda 10.00-12.00 | JAMH
Kiss Péterné Andi| Németh László Iskola
Játékos gyerektorna 1osztály kedd 13.00-14.00
Játékos gyerektorna 2.-3.osztály csütörtök 13.00-14.00
Kiss Regina Tel: 06/30-638-9666  Aphrodite Hotel
Alakformáló hétfő,szerda 19.00-20.00
Sportjóga, felnőtt kezdő hétfő,szerda 20.00-21.00
Nagy-Varga Enikő Tel: 06/30-516-9842  JAMH
Anyuka torna hétfő,péntek 10.00-11.00
Sántha Tímea Tel: 06/20-425-9792  Kék Duna Klub Hotel
Vizitorna felnőtteknek hétfő,szerda 11.00-12.00
hétfő,szerda,péntek 18.00-19.00
Somkereki EditTel: 06/30-347-3109  Németh László kisterem
Gerinctorna preventív szerda 19.30-20.30
szombat,9.00-10.00  Alexa -FITT
Step és alakformáló light hétfő 19.30-20.30
Step és alakformáló hétfő,szerda 18.30-19.30,péntek 19.00-20.30
Body Art kedd,csütörtök 20.00-21.00  Aphrodite Hotel
Body Art szombat 7.45-8.45  Alexa -FITT

 

ÚSZÁS
Németh Rudolf Tel:06/30-444-0474  Kék Duna Klub Hotel
Oktatás gyerekeknek szerda 15.00-18.00,péntek 14.00-16.30
Sántha Tímea Tel: 06/20-425-9792  Kék Duna Klub Hotel
Gyermek, felnőtt, kezdő, haladó hétfő,péntek délután
Virányi Bori Tel: 06/30-599-2804  Aphrodite Hotel  www.kisporonty.hu
Babaúszás 0-6 évesig, koronként csütörtök 11.30-12.15,15.15-18.30
péntek 16.00-18.00,vasárnap 8.30-14.00


SZINKRONÚSZÁS
Kobolák Gabriella Tel:06/30-952-5661 6-9 éves lányoknak gabisynchro@gmail.com  GDSE
VÍZILABDA
Horváth Ákos  06/70-616-1717 Gödi SE
6-14 éveseknek, több helyszínen


BELÉPÉS CSALÁDOSTÚL
Wagner László Tel: 06/30-668-8545  http://belepescsaladostul.mindenkilapja.hu/  becsal6@gmail.com

 

 

 

 


Oldal tetejére
Ezt olvasta már?
Demokratának lenni, azt jelenti, hogy megengedjük magunknak és másoknak is azt, hogy kérdései, sőt kételyei le...
Bővebben >>